субота, 30 березня 2013 р.

Допоможіть НАМ боротися з корупцією!

Дорожній контроль
Шапошникову Ростиславу

Спілка працівників УДАІ УМВС
України в Житомирській області
м.Житомир, вул. Щорса 96

Шановний Ростиславе!

Звертаємось до ВАС та просимо прийняти міри належного реагування, висвітлити в ЗМІ та довести до керівництва ДДАІ МВС України інформацію щодо керівництва УДАІ УМВС України в Житомирській області : нач. Кравченко О.М., заст. нач. Андрощук Р.М., заст. нач. Прохоренко І.М., які вимагають щоденно і отримують грошові кошти, бензин, продукти харчування, будматеріали від особового складу УДАІ. Вони ставлять так звані «задачі» за телефоном особисто інспекторам або командирам стройових підрозділів та нач. ВДАІ.

Наші звернення до Президента та ГПУ нажаль приходять в Житомирську області і тут списуються, як анонімки працівниками ВВБ та прокуратури.

Хочемо зазначити, що Прохоренко І.М. йде на підвищення та незабаром стане заступником пана Резнікова – тобто корупційна ланка буде йти далі.

Ці посадовці штовхають нас щоденно на порушення конституційних прав і свобод водіїв, за які ви боретеся, а також на порушення кримінального кодексу України.

Вимагають ставити автомобілі на майданчик тимчасового утримання без належних на то підстав – тим самим наражаючи нас на небезпеку бути притягнутими до кримінальної відповідальності. У нас існує план по постановці таких машин на майданчик, де кожен інспектор щоденно пише рапорт скільки автівок він поставив саме туди.

Допоможіть НАМ боротися з корупцією! Сподіваємося на розуміння !

До заяви додаємо список здачі грошових коштів одного з підрозділів УДАІ в Житомирській області.

З повагою, Спілка працівників УДАІ в Житомирській області
http://road-control.livejournal.com/37063.html

Немає коментарів: